Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób spędzać jesienne i zimowe wieczory? Przed telewizorem? Zdecydowanie nie!

Nadeszła jesień, i zaraz przyjdzie zima. Robi się coraz bardziej ciemno, zimniej, mniej czasu spędzamy na zewnątrz. Cofamy czas, dlatego mrok przychodzi o wiele prędzej niż to działo się letnią porą.


A co będzie najlepsze, żeby przetrwać ten czas.

Czy masz zamiar może poddawać tę kwestię późniejszej analizie? Jeżeli tak, to zweryfikuj tekst, który publikuje zbliżone zagadnienia.

Możemy oglądać telewizję, poczytać książki, można również grać w gry, lecz te rozgrywające się na planszy. Które? Oto ciekawe propozycje.


Na przykład Abalone gra jest bardzo fascynująca, w której najprostsze reguły będą połączone z ogromną ilością opcji, a ponadto wszystko jest to wSPAniale wykonane, a więc gra jest czystą przyjemnością. Pomysł stworzenia takiej gry narodził się w 1988 roku. Spółka, jaka tą grę wyprodukowała nazywa się identycznie jak sama gra – czyli Abalone.


zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com
Żaden gracz w tamtym okresie nie był pewny, iż ta pozycja będzie tak bardzo ceniona, dziś zaś jak zamierzamy zagrać w coś naprawdę ciekawego, to Abalone będzie jedną z tych pozycji. Zupełnie jak Super farmer. Co ciekawe powstała w Warszawie w 1943 roku. Z początku jednakże miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk - Karol Borsuk. I ostatnia z propozycji - Wojna o pierścień , to strategiczna gra planszowa, która umożliwia graczom zanurzyć się w uniwersum Władcy Pierścieni.


Czeka nas więc mnóstwo ekscytujących wyzwań, wspaniałych postaci. Będziemy rządzić największymi państwami, na naszych barkach spocznie ich ochrona.


Każda z opisywanych gier jest idealna na jesienne i długie zimowe wieczory. Jeśli tylko chcemy spędzić je ciekawie i ekscytująco a do tego nie myśleć o szarej aurze na zewnątrz, to tego rodzaju gry będą idealne wręcz do tego celu.