Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób spędzać jesienne i zimowe wieczory? Przed telewizorem? Zdecydowanie nie!

Nadeszła jesień, i zaraz przyjdzie zima. Robi się coraz bardziej ciemno, zimniej, mniej czasu spędzamy na zewnątrz. Cofamy czas, dlatego mrok przychodzi o wiele prędzej niż to działo się letnią porą.


A co będzie najlepsze, żeby przetrwać ten czas. Możemy oglądać telewizję, poczytać książki, można również grać w gry, lecz te rozgrywające się na planszy. Które? Oto ciekawe propozycje.


Na przykład Abalone gra jest bardzo fascynująca, w której najprostsze reguły będą połączone z ogromną ilością opcji, a ponadto wszystko jest to wSPAniale wykonane, a więc gra jest czystą przyjemnością. Pomysł stworzenia takiej gry narodził się w 1988 roku. Spółka, jaka tą grę wyprodukowała nazywa się identycznie jak sama gra – czyli Abalone.


zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com
Żaden gracz w tamtym okresie nie był pewny, iż ta pozycja będzie tak bardzo ceniona, dziś zaś jak zamierzamy zagrać w coś naprawdę ciekawego, to Abalone będzie jedną z tych pozycji.

Czy nie możesz się oderwać od naszego postu? To dla nas niezwykle przyjemna wiadomość - zatem kontynuuj czytanie na kolejnej stronie.

Zupełnie jak Super farmer. Co ciekawe powstała w Warszawie w 1943 roku. Z początku jednakże miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją nasz rodowity matematyk - Karol Borsuk. I ostatnia z propozycji - Wojna o pierścień , to strategiczna gra planszowa, która umożliwia graczom zanurzyć się w uniwersum Władcy Pierścieni.


Czeka nas więc mnóstwo ekscytujących wyzwań, wspaniałych postaci. Będziemy rządzić największymi państwami, na naszych barkach spocznie ich ochrona.


Każda z opisywanych gier jest idealna na jesienne i długie zimowe wieczory. Jeśli tylko chcemy spędzić je ciekawie i ekscytująco a do tego nie myśleć o szarej aurze na zewnątrz, to tego rodzaju gry będą idealne wręcz do tego celu.