Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Wciąż znajdzie się coś interesującego dla miłośników samochodów

Kiedy kochamy patrzeć na samochody sporych rozmiarów to musimy się dopytać, gdy ma miejsce impreza Monster Truck w Warszawie. Są na niej przedstawiane ogromne wozy, które są w stanie zniszczyć normalne osobówki, jak i podjeżdżać pod duże wzniesienia. Człowiek przy takich wozach wydaje się niewielki jak mrówka, a zwykłe osobówki giną w ich tle.
Monster Truck w Warszawie cieszy się wielkim powodzeniemferrari
Author: جاسم المساهري
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jednak wolimy mniejsze wozy, ale takie mające ogromną moc, to świetnym prezentem dla nas może się okazać jazda Ferrari. Pewnie że będzie się ona działa pod spojrzeniem doświadczonego kierowcy oraz na wyznaczonym torze, nie mniej wrażenia związane z posiadaniem tak niesamowitego samochodu, na zawsze zapadną nam w pamięć oraz staną się motorem napędowym do tego, aby w przyszłości sprawić sobie taki samochód.


Jazda samochodem rajdowym może być niesamowitym przeżyciem

Jeżeli lubimy spore prędkości podczas podróży wozem, to z pewnością zaciekawi nas jazda samochodem rajdowym, który własne możliwości posiada jeszcze w dodatku wzmocnione. Takie przejazdy możemy odbyć po różnych torach, w otoczeniu doświadczonych osób, a szansa rozwinięcia dużych prędkości, na które nie możemy sobie pozwolić na zwykłych drogach sprawi, że zrozumiemy jak trudne jest
samochód rajdowy
Author: Grand Parc - Bordeaux, France
Source: http://www.flickr.com
prowadzenie tak rozpędzonego wozu i jak dużo uwagi oczekuje od kierowcy.

Zainspirował Cię ten artykuł? Namawiamy Cię tym samym jeszcze dalej (https://www.eccotravel.eu/p/jamajka) - do naszej nowej strony. Tam czekają na Ciebie inne teksty.

Dzisiaj mamy szansę nabyć taką jazdę i chociaż przez moment czuć się jak kierowca rajdowy.


Warto wypełniać własne marzenia

Obecnie mamy szansę nabyć odpowiednie karty podarunkowe, dzięki którym zetknięcie się z tymi pojazdami będzie na wyciągnięcie ręki. Kiedy ktoś od lat marzył, aby podziwiać te spore wozy, lub jechać ze znaczną szybkością, to taka karta będzie dla niego idealnym prezentem, a ponieważ kosztuje rzeczywiście niedużo, to należy w ten sposób wypełniać myśli bliskich nam osób.