Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Wielu z nas myśli, że gierki strategiczne online swoje dobre czasy mają już za sobą

Ich różnorodność wskazuje, że świat Facebooka, social media i graficznych przeróbek nie wyeliminował z, nomen omen – gier online. Zagramy w to na co tylko mamy ochotę - od strategii przez RPG do sportowych manegerów. Gdy chodzi o gry – manager, naturalnym skojarzeniem są oczywiście piłkarskie wersje Football Managera. Od początku budujesz tutaj własną sieciową drużynę, dokładasz nowoczesny stadion, dokonujesz transferów itd.
Jesteś szefem i trenerem w jednym. Inaczej jest w grach akcji, gdzie interfejs jest zupełnie inny. Tymczasem fabuły gier, takich jak Mechrage, rozgrywają się w przyszłości - sprawdź szczegóły. Samo wskazanie na roboty jasno sygnalizuje przestrzeń czasową. Skoro roboty to wiadomo, że chodzi o skojarzenie wojenne. W wirtualnej grze nie żyją one dla samego rozwoju, na wzór popularnych i rodzinnych Sims`ów. Gra w Mechrage rozpoczyna się w małej osadzie, zaczynamy grę najsłabszym z możliwych metalowym sprzętem chodzącym.Oczywiście, w miarę rozwoju akcji i zwycięskich poczynań odblokowujemy lepsze roboty i osady. Główną areną rozwoju scenariusza jest przestrzeń wojskowa. Od batalistycznych poczynań – a jako przywódcy musimy to robić – zależy powodzenie w przechodzeniu przez grę. Dodajmy na marginesie że na bataliach się nie kończy. Najlepszy generał przegrywa bez sprzętu i surowców i koniecznych do sukcesu sojuszy. Przy budowaniu swojej potęgi pod uwagę należy brać każdy z tych czynników.


gra
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Przyszłość, roboty i bitwy nie zaspokoją waszych potrzeb? Jeżeli marzy ci się walka, ale w innym zakresie warto spróbować swoich sił w Wawawars - . Fabuła gry rozgrywa się w… Warszawie. O co idzie walka? Rozwiązanie jest szalone – rdzenni Warszawiacy biją się z przyjezdnymi. Na początku gry musimy wybrać jedną z opcji „warszawskiego ludu”. Podobnie jak w innej zręcznościowej strategii zaczynamy karierę bez żadnych wtajemniczeń z małą kasą, w ślepym zaułku planszy. Docelowo chodzi o kontrolę nad miastem wybranej grupy – stołecznymi lub przyjezdnymi. To brutalna lekcja (zobacz także gra na perkusji) życia w wielkim mieście, gdzie nie ma miejsca na sentymenty. ”Gangi” rozpychają się pięściami, by panować w mieście. Jak więc widzimy gry z „walką” online przybierać mogą różne scenariusze.