Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Wolne, a Ty nie wiesz co robić?

Nie masz pomysłu jak zapełnić weekend? Chciałbyś gdzieś udać się za miasto, może pochodzić po górach, ale prognozy pogody wykluczają twoje ambitne zapędy. Także co ci pozostaje? Zostanie w domu, bezproduktywne i bezcelowe oglądanie telewizji? Lepiej nie tracić na to czasu. Podsuniemy ci znacznie lepszy pomysł!


Książka nie gryzie, to pierwsza rzecz, która przychodzi mi do głowy, kiedy widzę, jak duża część społeczeństwa zapatruje się na spędzenie czasu z książką. Faktycznie, czytelnictwo z roku na rok spada, książki sprzedają się
Zestaw kinomaniaka
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
nie za dobrze, więc tendencja nie usposabia korzystnie. Ale wciągająca lektura to świetny pochłaniacz czasu.

Jeśli stworzony tutaj tekst pochłonąć Cię i chcesz więcej, to zapewne spodoba Ci się link do witryny akrobatyka w lublinie, gdzie znajdziesz dużo treści.

Nie ma znaczenia, jaka to będzie książka, „dobra” to pojęcie subiektywne, ważne, by tobie przypadła do gustu. Uwierz, że w ten sposób spędzony czas da ci więcej dobrego aniżeli długie godziny przed migającym ekranem, w którym wieje nudą i beznadzieją.

Ludzie w kinie
Author: Ministerio de Cultura de la Nación
Source: http://www.flickr.com
Jeśli faktycznie jednak nie jesteś w stanie zrezygnować z telewizji to włącz… komputer. No przecież, w Sieci masz o wiele większy wybór interesujących materiałów niż w telewizji. Ostatnio polecaną rozrywką są seriale. Bardzo wciągają, a czasu na nie zawsze nie ma kiedy wygospodarować, dlatego warto spożytkować czas, który i tak nie wiesz, jak zapełnić. Do wyboru masz całe mnóstwo tytułów: serial przygodowy, serial romans (popularny romans), a może dajmy na to coś z serii serial science fiction lub serial sensacyjny (nowy serial science fiction). Sądzę, że trudno będzie wybrać, ale warto podjąć tą decyzję.

Ciekawą propozycją jest także spędzenie trochę czasu w kuchni, ale w ten sposób, by coś podebrać z szafki i wrócić przed ekran telewizora, wymagany jest dłuższy pobyt w tym miejscu, by przyrządzić coś ciekawego. Z jednej strony masz zorganizowaną pewną część czasu, gotujesz coś z zapałem, z drugiej strony, później z przyjemnością konsumujesz rezultaty swojej pracy. Smaczne, jednak mogłoby być znacznie lepsze? To nieważne, bo liczą się zapał i ciekawe doświadczenia. Tego rodzaju sposób spędzania czasu nie jest też na pewno przeznaczony jedynie dla pań, przecież przed kuchnią nie ma tabliczki z napisem: „tylko dla Pań”. Także śmiało, zobacz, jak ci pójdzie, a przy okazji zagospodaruj wolny czas czymś produktywnym, co zapewni ci ciekawe doświadczenia i inne niż co dzień poczucie, że robisz coś nie dlatego że musisz, ale dlatego że chcesz.