Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Wycieczki zagraniczne w bieżącym roku

Kończą się futbolowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany zwykle snuje się na parę miesięcy przed wyruszeniem w drogę, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia znajdą się świetne oferty w katalogach. Jest jeszcze pytanie: dokąd się wybrać i które biuro podróży wybrać?
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W tym roku prawie siedemdziesiąt procent obywateli wybierze wakacje w Polsce. To dobra informacja dla wszystkich, którzy chcą całkowicie odpocząć od krajanów, w poprzednich latach często zauważalnych w zagranicznych kurortach. Obserwując najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. To jasne, skąd się tu wzięły trzy pierwsze kraje – dręczone kryzysem nęcą niskimi cenami na miejscu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najtańszą opcją.

Wiele osób od jakiegoś czasu bało się lecieć do ojczyzny faraonów. Sytuacja polityczna w Egipcie się w końcu ustabilizowała, więc wakacji (W sytuacji gdy szukasz kierunku na wypoczynek sprawdź coral travel wczasy bułgaria) tam nie trzeba się już obawiać. Polecam zajrzeć do ofert last minute Egipt może być wyśmienitym wyborem tego sezonu. Bardziej zasobnym w pieniądze polecam opcje all inclusive. Egipt w tym roku (wejdź tutaj) zapewne także nie będzie zatłoczony, dlatego urlop nad Nilem bardzo polecam.indie, egzotyczne
Source: http://www.eccotravel.eu/
Wizytując biuro podróży (na przykład: ) należy rozważyć nieodległy czarnomorski kraj, który może zaoferować dość niewysokie ceny, fantastyczne krajobrazy i pyszne jedzenie. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna. Zwłaszcza polecam zobaczyć Warnę i Złote Piaski, świetne nadmorskie miejscowości. Oferty turnusów można dostać zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to ciągle niedoceniana do końca przez świat urlopowa perełka. Zobacz oferty: