Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Wycieczki zagraniczne w bieżącym roku

Kończą się futbolowe emocje i zaczynają się wakacje. Plany zwykle snuje się na parę miesięcy przed wyruszeniem w drogę, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia znajdą się świetne oferty w katalogach. Jest jeszcze pytanie: dokąd się wybrać i które biuro podróży wybrać?


Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
W tym roku prawie siedemdziesiąt procent obywateli wybierze wakacje w Polsce. To dobra informacja dla wszystkich, którzy chcą całkowicie odpocząć od krajanów, w poprzednich latach często zauważalnych w zagranicznych kurortach. Obserwując najpopularniejsze kierunki na wakacje Hiszpania, Grecja, Włochy i Chorwacja znajdują się najwyżej w rankingu. To jasne, skąd się tu wzięły trzy pierwsze kraje – dręczone kryzysem nęcą niskimi cenami na miejscu. Zwłaszcza wakacje w Grecji wydają się najtańszą opcją.

Wiele osób od jakiegoś czasu bało się lecieć do ojczyzny faraonów. Sytuacja polityczna w Egipcie się w końcu ustabilizowała, więc wakacji tam nie trzeba się już obawiać. Polecam zajrzeć do ofert last minute Egipt może być wyśmienitym wyborem tego sezonu. Bardziej zasobnym w pieniądze polecam opcje all inclusive. Egipt w tym roku (wejdź tutaj) zapewne także nie będzie zatłoczony, dlatego urlop nad Nilem bardzo polecam.

indie, egzotyczne
Source: http://www.eccotravel.eu/
Wizytując biuro podróży (na przykład: ) należy rozważyć nieodległy czarnomorski kraj, który może zaoferować dość niewysokie ceny, fantastyczne krajobrazy i pyszne jedzenie. Mowa tu o Bułgarii rzecz jasna. Zwłaszcza polecam zobaczyć Warnę i Złote Piaski, świetne nadmorskie miejscowości.

Zapraszamy - naciśnij tutaj new balance damskie wyprzedaż i przenieś się na następną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie świeże oraz fachowe artykuły.

Oferty turnusów można dostać zarówno w pozycjach last minute, jak i all inclusive. Bułgaria to ciągle niedoceniana do końca przez świat urlopowa perełka. Zobacz oferty: