Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Z jakich powodów warto kupować płyty muzyczne?

Chociaż zapewne zdecydowana większość osób lubi muzykę, to jednak coraz mniej osób kupuje albumy muzyczne. Powodów jest dużo, ale zapewne najbardziej istotne są dwie - kasa i to, że najzwyczajniej w świecie nie we wszystkich przypadkach słuchanie muzyki z płyt jest fajne. Co gdy chcemy wysłuchać takie piosenki, które według nas są najlepsze? To mocno subiektywny osąd, a więc nie kupimy takiej płyty muzycznej, która sprawiłaby, iż będziemy całymi dniami jej słuchali. Fajnie, że jednak są ci wykonawcy, którzy bez cienia wątpliwości są warci naszego cennego czasu i kasy!
złote przeboje na No właśnie, trzeba jeszcze napisać, iż często jest tak, że niejako płyty [TAG=muzyczne
, chociaż zapowiadały się nieźle, są bardzo przeciętne. A więc popularny oraz lubiany twórca stworzył dwie dobre piosenki, które lecą praktycznie ciągle, lecz cała reszta utworów to najzwyklejsza kicha. No cóż, to może mimo wszystko warto się się skupić na takich twórcach, na przykład Leonard Cohen, którzy w istocie są geniuszami, ludźmi, którzy we wszystkich przypadkach szanują swoich fanów.

Zaintrygował Cię poniższy komentarz z strony (http://rybaczowkarutka.pl/domowa-kuchnia)? Jeśli go nie popierasz, to zapraszamy do polemizowania. Każda wymiana myśli będzie przydatna.

Weźmy choćby pod uwagę Leonard Cohen Old Ideas - kapitalny album, który pokazuje, iż kanadyjski bard nadal ma niesamowitą formę. A pokazał ją kilka miesięcy w naszym kraju, konkretniej w Łodzi.

Warto w takim razie wspierać takowych artystów, właśnie kupując ich albumy i chadzać na ich koncerty. Należy jednakże mieć na uwadze, że generalnie nawet jeśli lubimy jakiegoś piosenkarza, zespół, to i tak decydujemy się na piractwo.
No cóż, może w takim razie czymś odpowiednim jest rozejrzenie się za tańszymi sklepami muzycznymi? Można powiedzieć, iż albumy Cohena, Toma Waitsa albo popularne przeboje radia złote przeboje nareszcie zakupimy za atrakcyjniejszą kasę. Naturalnie w dalszym ciągu są ludzie, którzy będą szukali wymówek, lecz prawda jest taka, że jednak wypadałoby posiadać kolekcję płyt ulubionych artystów. W Sieci funkcjonuje sporo sklepów, które pozwalają na to, aby za sporo mniejsze pieniądze zakupić kapitalne płyty. Zatem zawsze trzeba starać się uzupełnić kolekcję własnych krążków, ponieważ to naprawdę niesamowicie istotne.