Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Zabawy planszowe na różnorodne okazje już nie tylko domeną przeznaczoną dla dzieci

Gry planszowe wykorzystywane w przestrzeni domowej podczas różnorodnych spotkań z rodziną, czyli pospolite „planszówki” od zawsze stanowiły sprawdzony sposób na umilenie wspólnie spędzanego czasu.


koncept gra
Author: Thomas Galvez
Source: http://www.flickr.com


W ostatnich latach gry planszowe przeszły dużą ewolucję jednakowo pod kątem jakości oraz stopnia skomplikowania.

Zainteresowałeś się tym tematem? Przeczytaj więc dalej wytwornica śniegu o tym punkcie w nowym artykule, który dla Ciebie opracowaliśmy. Sądzimy, że Ci się spodoba.

Dzisiejsze modele dostępne w sklepach to już nie standardowy „chińczyk”. Posiadłość szaleństwa (sporo więcej zobaczysz na tej stronie) to przeznaczona dla wielu osób gra, która ostatnio cieszy się stale wzrastającą popularnością. Posiadłość szaleństwa do standardowych gier z całą pewnością się nie zalicza. Wymaga ona na graczach spore zaangażowanie, które owocuje nierzadko wieloma godzinami doskonałej zabawy. Po tego rodzaju gry sięgają głownie dorośli, dla których spotkania towarzyskie przy spowszedniałej kawie zwyczajnie nie przynoszą potrzebnego relaksu.


Planszówki jak na przykład tajemnicze domostwo (-> sprawdź przykłady) zapewniają skuteczną odskocznię od powszechnych schematów pozwalając dorosłemu na ponowne stanie się dzieckiem i przeniesienie się do czasów, w których wszystko było większe, wyraźniejsze oraz jaskrawsze. Gry w rodzaju „tajemnicze domostwo” nie tylko przynoszą wielu momentów spędzonych na unikalnej zabawie – służą one również w rozwijaniu uwagi dorosłego człowieka, która nierzadko podupada w rezultacie codziennego funkcjonowania w intensywnie zmieniającej się oraz wypełnionej najróżniejszymi obowiązkami rzeczywistości.
W zależności od tego jakiego rodzaju preferujemy koncept gra planszowa jest w stanie skutecznie go dostarczyć.


Na rynku półki uginają się od najróżniejszych wariantów, z których praktycznie każdy to sprawdzony dodatek na każde spotkanie. Mając wieczorny koncept gra (nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć) błyskawicznie się znajdzie.