Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Zależy ci na szybkim przyroście mięśni? Potrzebny ci odpowiedni plan na trening

Większość panów marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcieliby mieć większe mięśnie, którymi mogliby oszołomić panią swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zgubić zbędne kg, niż wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.

kliknij w odnośnik
Author: 2014uknz
Source: http://www.flickr.com
Taki plan musi być przygotowany przez profesjonalnego trenera, jaki dostosuje zestaw ćwiczeń do rodzaju naszej figury - więcej. Jedni bowiem mają drobniejszą budowę i ciężko im poprawić masę, inni zaś momentalnie łapią tłuszcz, zatem powinni zatroszczyć się również o ćwiczenia aerobowe, by móc go spalić.

Czy niniejszy post jest według Ciebie zajmujący? Jeśli tak, to opublikowana tu wciągająca treść bardzo wciągająca treść również okaże się warta zainteresowania!

Jednakże jest parę zasadniczych zasad treningów, które odnoszą się do każdego.

Najważniejsza jest rozgrzewka, bez jakiej nie powinieneś dźwigać ciężarów, w przeciwnym przypadku możesz nadszarpnąć mięśnie i załatwić sobie parę dni bądź tygodni przerwy, na czym Twoja postura z pewnością straci. Po drugie trzeba pracować systematycznie. Nie można odpuszczać treningów z racji złego samopoczucia lub zwykłego lenistwa. Trzeba zebrać się w garść, ponieważ jedynie konsekwentna aktywność fizyczna zapewnia upragnione rezultaty. Ważna jest również technika ćwiczeń. Nie można się spieszyć, gdyż ruchy mają być robione powoli i z największą dokładnością.


Trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Trzeba odpowiednio oddychać przy dźwiganiu oraz opuszczaniu ciężarów, a także stopniowo zwiększać liczbę powtórzeń oraz obciążenie, zgodnie z planem treningowym ułożonym przez trenera. Po paru tyg. należy przyjść po nowy plan, gdyż mięśnie mogą przywyknąć do dotychczasowego wysiłku i nie reagować we właściwy sposób. Treningi potrzebują także stosownej diety. Poprawne zbilansowanie białek, węglowodanów i tłuszczy umożliwi szybciej zbliżyć się do postawionego celu.

Jeżeli będziesz trzymać się opisanych zasad, będziesz mieć zagwarantowany szybki przyrost mięśni. Pamiętaj, iż najistotniejsza jest systematyczność działań i zachowanie reguł. By trening ćwiczenia podczas ciąży się nie ciągnął, a czas przyjemnie upływał, możesz namówić na ćwiczenia swojego znajomego. Wspólny wysiłek uaktywnia do działania oraz powoduje, że efekty przychodzą dużo szybciej, gdyż zawsze chcemy być o jeden krok naprzód, nawet, gdy to nasz najlepszy kolega.