Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Zależy ci na szybkim przyroście mięśni? Potrzebny ci odpowiedni plan na trening

Większość panów marzy o wysportowanej sylwetce. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcieliby mieć większe mięśnie, którymi mogliby oszołomić panią swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zgubić zbędne kg, niż wyrzeźbić ładne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.

kliknij w odnośnik
Author: 2014uknz
Source: http://www.flickr.com
Taki plan musi być przygotowany przez profesjonalnego trenera, jaki dostosuje zestaw ćwiczeń do rodzaju naszej figury - więcej. Jedni bowiem mają drobniejszą budowę i ciężko im poprawić masę, inni zaś momentalnie łapią tłuszcz, zatem powinni zatroszczyć się również o ćwiczenia aerobowe, by móc go spalić. Jednakże jest parę zasadniczych zasad treningów, które odnoszą się do każdego.

Najważniejsza jest rozgrzewka, bez jakiej nie powinieneś dźwigać ciężarów, w przeciwnym przypadku możesz nadszarpnąć mięśnie i załatwić sobie parę dni bądź tygodni przerwy, na czym Twoja postura z pewnością straci. Po drugie trzeba pracować systematycznie. Nie można odpuszczać treningów z racji złego samopoczucia lub zwykłego lenistwa. Trzeba zebrać się w garść, ponieważ jedynie konsekwentna aktywność fizyczna zapewnia upragnione rezultaty. Ważna jest również technika ćwiczeń. Nie można się spieszyć, gdyż ruchy mają być robione powoli i z największą dokładnością.


Trening na siłowni
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Trzeba odpowiednio oddychać przy dźwiganiu oraz opuszczaniu ciężarów, a także stopniowo zwiększać liczbę powtórzeń oraz obciążenie, zgodnie z planem treningowym ułożonym przez trenera. Po paru tyg. należy przyjść po nowy plan, gdyż mięśnie mogą przywyknąć do dotychczasowego wysiłku i nie reagować we właściwy sposób. Treningi potrzebują także stosownej diety. Poprawne zbilansowanie białek, węglowodanów i tłuszczy umożliwi szybciej zbliżyć się do postawionego celu.

Jeżeli będziesz trzymać się opisanych zasad, będziesz mieć zagwarantowany szybki przyrost mięśni. Pamiętaj, iż najistotniejsza jest systematyczność działań i zachowanie reguł. By trening ćwiczenia podczas ciąży się nie ciągnął, a czas przyjemnie upływał, możesz namówić na ćwiczenia swojego znajomego. Wspólny wysiłek uaktywnia do działania oraz powoduje, że efekty przychodzą dużo szybciej, gdyż zawsze chcemy być o jeden krok naprzód, nawet, gdy to nasz najlepszy kolega.