Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Zapobiegnij tragedii i mandatom, tworzenie imprez masowych - podstawowe założenia, o których trzeba pamiętać.

Przy tworzenia imprez masowych dobrze pamiętać o jednym podstawowym zagadnieniu, które nieodzownie powraca co jakieś czas. Nasze wydarzenie staje się wystarczająco obszerne po przekroczeniu tysiąca uczestników. Trzeba wtedy zgłosić i zabezpieczyć całość imprezy. Jednak nie zapomnijmy, że gdy gościmy 900 osób, to nie usprawiedliwia nas to od zabezpieczania.


Gdy jednak przekroczymy tę magiczną czterocyfrową liczbę trzeba pogodzić się z tym, że czekają na nas odwiedziny w paru miejscach. [
ogrodzenie pełne
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Na początek swe kroki powinniśmy skierować do burmistrza, który najpierw udzieli nam zgody na organizację takiej imprezy. Bez tego mamy do wyboru jedynie zmniejszyć ilość uczestników lub odwołać wydarzenie. Jednak jeśli mamy już wcześniej wynajęte od miasta lokalizację, z tym zezwoleniem nie powinno być kłopotów. Podobnie sprawa się ma na komisariacie i przy ratownikach medycznych. A gdy już mamy miejsce wypadałoby pomyśleć o ubezpieczeniu miejsca. Pewnie przy podobnej imprezie chcemy ugościć jakąś gwiazdę. Trzeba wziąć pod uwagę, że im ogromniejsza sława danej osoby, tym często solidne wymagania. I nie jedynie mam na myśli szampana do garderoby, ale przede wszystkim o barierki zaporowe . Przykłademmoże być niedawny event The Prodigy na Przystanku Woodstock. Właśnie na nim pojawiły się niespotykane tam dotąd wymagania, a konkretnie ogrodzenie pełne. Czasami jednak to nie wystarcza.

Nie zwlekaj - naciśnij ten link gokarty wrocław i raduj się stworzonymi tam świeżymi tekstami. Z pewnością poszerzą one Twoją wiedzę na ten temat.

Największe gwiazdy dobrze lokować w odpowiednio do tego wypożyczonych halach i klubach. A powodem są potrzeby, jakim jest ogrodzenie pełne, jakie to normalnie nie da się umieścić w wielu najlepszych miejscach. Większość fanatyków bywa już jednak do stania przyzwyczajona. Opieranie się w przednim rzędzie o barierki zaporowe jest tak jakby swoistym rytuałem. Oprócz tego wypadałoby można zadbać o firmę z ochroniarzami, najlepiej sprawdzoną, która ma wykwalifikowaną, odpowiednio dostosowaną kadrę.


W sytuacji,gdy chcemy także żywność na nasze wydarzenie, musimy liczyć się z wizytą sanepidu. A to jednak może skończyć się z dużymi karami.
Jak możemy zauważyć, organizator ma sporo spraw na głowie, a te wymienione to niestety tylko czubek góry lodowej..