Muzyka, kultura i rozrywka.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/concertengrotekerkharlingen.com/includes/menu.inc).

Zbuduj swój zamek i rządź swoim królestwem lub wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.
W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (zobacz to) przeniesie cię do Cesarstwa Rzymskiego. Nie bój się jako gladiator wystąpić w rzymskim amfiteatrze Flawiuszow. Tam oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których wpatruje się wszystka
Gra komputerowa
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
twoja uwaga. Udowodnij swoją bohaterskość i pokaż w trakcie walki, co potrafisz. W tej zabawie zaprezentujesz innym graczom na arenie swoją biegłość w pojedynku. Zobacz czy potrafisz zejść z desek amfiteatru czempionem. Głównym celem w zabawie jest wyjść bohatersko z każdej bitwy.

Wyposaż swojego nieustraszonego gladiatora i pójdź wraz z nim na miejsce walki. Na forum toczysz trzymającą w naprężeniu konkurencję z rywalem Jesteś odpowiedzialny za wyposażenie twojego śmiałka. Korzystasz do tego różnorodnych starożytnych przedmiotów. W grze war of titans odkrywasz odległe zakamarki Europy. Na innych poziomach oczekują na ciebie następne zamierzenia i konkurencje.Gra mondozoopark ułatwi ci zostać szefem ogrodu zoologicznego, w którym żyją wszystkie zwierzęta świata a także odmiany zagrożone. Opracuj rozwój zoo i dokonuj właściwych dla jego bytowania zamiarów, by zachęcić rzesze zaaferowanych gości.

Zadaniem rywalizacji jest dążenie do tworzenia zoo, zapewnienie mu wiernego grona gości odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej oczekiwane rodzaje zwierząt ze wszystkich kontynentów. Gra przeglądarkowa ułatwi ci zbudowanie pałacu, w którym będziesz władcą.

Zaglądnij na witrynę autora. Namawiamy Cię gorąco! A to przez to, że czeka tam na Ciebie masa szczegółowych oraz ciekawych informacji.

Dostaniesz się do średniowiecznego świata.Wykreujesz twierdzę założysz własną wioskę i zasiedlisz lasy. Będziesz miał możliwość podpisywać sojusze, formułować oddziały łuczników i dbać o ich oręż. Stworzysz olbrzymią broń i ruszysz na wojnę. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.